Saldırgan Yaklaşımınızla Sabırlı olun ( Clash Royale Hile )

  • Clash Royale Hile formülünü ele geçirir ve onu kart savaş mekaniği ile pürüzsüz hale getirir. Aşina olduğunuz bir çok askeri ve sihirli saldırı burada ticaret kartı formunda yer almaktadır. Savaş alanında, saldırıyı acele etmeniz ve mümkün olduğunca rakibinizi çabuk aşağı çekmeniz iyi bir fikir gibi görünebilir. Ancak, bir karşılaşmanın açılış anlarında saldırgan stratejinizle yavaş başlayın. Kulelerinizin saldırıya uğradığını fark ettiğinizde çok fazla korkmayın; sakin olun ve birliklerinizi stratejik planlarınıza göre gönderin. En az bir Rival Kulesi’ni yerken, saldırılarınızı hızlandırmanız ve kazanımı olabildiğince hızlı kapmanız gerekir. Zaman son dakikaya ve saniyelerce azaldığında, İksirinizin tekrar doldurma oranı iki katına çıkar.. Bu size daha önce olduğundan daha fazla birlik koyma şansı verir.

clash royale hileKralın Kulesi’ne Atmaya Hazır olduğunuzda, Ateş topları ve Oklarla Havaya Uçurun.

 

  • İşte size dikkat etmeniz gereken önemli bir ipucu var – rakiplerinizin Rival Towers’tan bir tanesi düştüğünde Kralın Kulesi size saldırmaya başlayacak. Bu süper önemli bir Clash Royale Hile, ilk önce vurduğunuzda size saldırmaya başlayacaktır. Onları erken saldırmaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız veya King’s Towers’ın saldırıları hızlanmaya başlarsa, bazı ateş toplarə atın ve yolda ilerleyin. Kralın Kulesi güçlü bir düşmandır, ancak bu saldırıların kombinasyonu ve halihazırda sahada bulunan askerlerden oluşan yardımlar, sağlığını hemen boşaltmalıdır. Oldukça dürüst olmak gerekirse, ateş topu ve oklar topluluğunuz yalnızca King’s Tower’da kullanılmalıdır. Yine de, bu saldırı kartlarını başka şekilde kullanmak da işe yarıyor.

İksirinizi Akıllıca Kullanın

 

  • Yeni kartlar çıkarıp emniyete geçirirken İliksir sayacınıza dikkat edin. Bir maçın başlangıcında güçlü mücadele için bir birlik çıkarın; değerinin maksimum dört seviyesine kadar ulaştığı türdeki kartları oynayın. Önce savaş alanını süpürüp düşmanınızın kule sağlığını silmek için daha küçük birimler kullanın. Kulelerinizin Elixir‘in onları yenmek için bir kart oluşturması için harcamak yerine onlara saldıran daha küçük askerleri yok etmelerine izin vermek daha iyidir. Hemen ardından başka bir birlik üzerinde harcamaya yetecek kadar vaktin kaldığını bildiğinde, güçlü bir birlik oluşturmak için yalnızca İksir harcamalısın. İksir’i aşırı yük veren ve ezici bir güce karşı çalışacak türde bir oyuncuyla oynamayın..

İstihdam Etmeniz Gereken En İyi Asker Kartları

 

  • Kesinlikle savaşa katılmak isteyeceğiniz birlik kartları söz konusu olduğunda, birkaç favorimiz var. Goblinler ve Süper Goblinler İksir harcamaya gelince ucuzdur, bu yüzden savaş alanında bir sürü şeyi atmak kolaydır. Okçular, kulelerinizin yakınında kurulması gereken uzun menzilli büyük birliklerdir. Bebek Ejderhalar bazı birliklerin saldırılarını önleyebilir, ayrıca ateş topu saldırıları aynı anda birden fazla askeri yok etme yeteneğine sahiptir Barbarlar çok fazla HP paketi getiriyorlar; bu da onları iyi süren ve “düşman birliklerini çabucak koparabilen” “Tank” tipi karakterler yapıyor. Golemler oyundaki en kuvvetli askeri türler, bu nedenle kazanımı en kısa sürede aşmak için bir maçın bitiş noktalarına bir göz atın. Dev İskelet, Minion Horde, Sihirbaz ve Prens kartları da kullanışlı oluyor, bu nedenle sizin için uygun olan bir strateji benimseyelim.

Yeni Kartlar Almak Biraz Zaman Alıyor, Yani İşte Yeni Göğüsler Açılmak İçin Ne Kadar Süre Bekleyeceğiniz İşte.

 

  • Zaman için baskı uyguluyorsanız, derhal yeni kazanılan göğüsler açmak için birkaç taş harcayacağınız ihtimali yüksektir. Sadece sahip olduğunuz herhangi bir sandığı çatlatarak yeni kartlara erişim izni alacaksınız. Zaman zaman, Nadir veya Epik bir kart kazanacak kadar şanslısın. Sabırlıysanız, bir göğüs için malın ortaya çıkması için gereken zamanı beklemenin pek fazla meselesi olmamalıdır. En iyi Clash Royale Hilesi: Bedava sandıklar açarsanız ’em’ alırsınız (her dört saatte bir yenisini alırsınız), ayrıca Gümüş Sandıklar açmak için üç saat alır. Altın Sandıklar sekiz saat sürüyor, Sihirli Sandıklar 12 saat sürüyor ve Crown Chests anında açılıyor (her 24 saatte bir yeniliyorsunuz). Oyundaki son iki göğüs tipi için Dev Göğüsler 12 saat, Süper Sihirbaz sandıkları 24 saat sürüyor.

 

Clash Royale Hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir